O przychodni

 Przychodnia weterynaryjna EURO-WET działa w Tychach od 2006 roku. Odkąd zdecydowaliśmy się na otwarcie przychodni dla zwierząt przyświecał nam jeden, najważniejszy cel: niesienie pomocy zwierzakom. Naszym nadrzędnym zadaniem jest dbanie o zdrowie i jak najlepsze samopoczucie Twojego ulubieńca. W przychodni spotkasz miłych i zaangażowanych weterynarzy, którzy zawsze chętnie wysłuchają o ewentualnych dolegliwościach Twojego zwierzęcia i z poświęceniem doprowadzą go do zdrowia. 

 

lek. wet. Anna Zarębska

Jestem Absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej (dziś Uniwersytet Przyrodniczy). Od dziecka bardzo lubiłam zwierzęta, w domu zawsze mieliśmy psa. Pamiętam jak dziś, gdy coś działo się naszemu ulubieńcowi chodziliśmy do weterynarza. Podpatrywałam jego pracę, bardzo mi się to podobało, przez co wybrałam studia, dzięki którym dzisiaj sama jestem weterynarzem.

 

lek. wet. Łukasz Zarębski

Tak jak moja żona, ukończyłem weterynarię na Akademii Rolniczej , a ponadto mogę się pochwalić specjalizacją z Epizootiologii i administracji weterynaryjnej. Co skłoniło mnie do takiego, a nie innego wyboru drogi życiowej? Zapewne dużą inspiracją był mój dziadek, lekarz weterynarii (którego w dzisiejszych czasach nazwalibyśmy weterynarzem) i oczywiści moja mama, która również jest weterynarzem (jestem 3 pokoleniem w naszej rodzinie, który wykonuje zwód weterynarza), ale przede wszystkim chęć obcowania ze zwierzętami i niesienia im pomocy. Jako weterynarza cechuje mnie pełne zaangażowanie i dyspozycyjność, jestem dyspozycyjny 24 godziny na dobę.

 

- TELEFON DYŻURNY 24h - (0) 602-115-766 

                                                       Przychodnia Weterynaryjna EURO-WET

                                                             ul. Witosa 4B/20, 43-100 Tychy

                                                  (Osiedle "W") naprzeciw kościoła bł. Karoliny

 czynna: 

 Pn-Pt 9.00-13.00 i 16.00-20.00 Sob.10.00-13.00

 PEŁNIMY - DYŻUR CAŁODOBOWY 24h - pod tel. 602-115-766

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://www.eurowet.com.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies.